انتخابات اتحادیه املاک ۲۶ مهر برگزار می‌شود

انتخابات-اتحادیه-املاک

کارشناس مسکن با یادآوری برگزاری دور دوم انتخابات هیات مدیره اتحادیه املاک،گفت: «باتوجه به هزینه‌های بالای تبلیغات در دور اول، دیگر خبری از اجاره تالار و شام نیست.»

مهدی محرمی  با بیان این‌که دور دوم انتخابات هیات مدیره اتحادیه املاک 26 مهرماه برگزار می‌شود، گفت:‌ «در دور اول این انتخابات که 7 شهریورماه برگزار شد باید از 11800 عضو دارای پروانه، حداقل یک سوم شرکت می‌کردند.»

انتخابات-مشاوران-املاک
کارشناس مسکن با یادآوری برگزاری دور دوم انتخابات هیات مدیره اتحادیه املاک،گفت: باتوجه به هزینه‌های بالای تبلیغات در دور اول، دیگر خبری از اجاره تالار و شام نیست.

اعضا به حدنصاب قانونی نرسید

وی ادامه داد: «این در حالی بود که با وجود تمدید ساعت رأی‌گیری، بازهم حضور اعضا به حدنصاب قانونی نرسید و کسی از کاندیداها انتخاب نشد و انتخابات به دور دوم کشیده شد.»

دیگر خبری از شام و تالار نیست

وی با یادآوری صرف هزینه‌های بالای تبلیغات توسط برخی کاندیداها، افزود: «اکثر کاندیداها در دور اول انتخابات،‌ همه روزه در تالارها مراسم داشتند و به حاضران شام می‌دادند. این در حالی است که با توجه به هزینه‌های انجام شده،‌ دیگر خبری از گردهمایی در مرکز همایش‌های برج میلاد، اجاره تالار و شام برای دور دوم انتخابات نیست.»

وی با بیان این‌که از میان کاندیداها باید 7 نفر عضو هیئت مدیره و یک نفر بازرس انتخاب شود، گفت: «در این دوره 100 نفر کاندید شدند؛ 70 نفر برای عضویت در هیات مدیره اتحادیه مشاوران املاک و 30 نفر نیز برای بازرسی. تعداد کاندیداها در مقایسه با دوره قبلی حدود 30 درصد افزایش یافته است.»

این کارشناس حوزه مسکن در پاسخ به این پرسش که کاندیداها چگونه تأیید می‌شوند، گفت: «کاندیداها باید تست اعتیاد بدهند، ضمن این که سوء‌پیشینه هم نباید داشته باشند. در مجموع شرط خاصی برای حضور در انتخابات وجود ندارد و با حداقل تحصیلات یعنی دیپلم و بدون سابقه فعالیت می‌توان کاندیدای انتخابات شد.»

برای دور دوم انتخابات 104 نفر برای عضویت در هیات مدیره اتحادیه املاک و 27 نفر برای بازرس این اتحادیه ثبت‌نام کرده‌اند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

اشتراک گذاری در :

به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی email

پست های مرتبط

ارسال
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments