درباره ما

ما در نیک بوم به‌دنبال آن هستیم که نگرانی‌های شما را درباره خانه از بین ببریم. اگر در پیدا کردن خانه دلخواه‌تان به مشکل خورده‌اید یا نمی‌توانید خانه‌تان را به قیمتی که موردنظرتان است بفروشید، از نیک بوم بخواهید. نیک بوم در کمترین زمان ممکن، بهترین راه‌حل را به شما پیشنهاد می‌کند. فقط کافی‌ست در سامانه هوشمند نیک بوم درخواست‌تان را ثبت کنید. رهن، اجاره، خرید، فروش و خلاصه هر کاری که مربوط به خانه می‌شود.

اگر می‌خواهید ملکی را به فروش برسانید، باید اطلاعات آن را در سایت ثبت کنید. از اینجا به بعد کار را مشاوران املاک حرفه‌ای تیم نیک بوم انجام می‌دهند. در کمترین زمان ممکن با مالک تماس می‌گیرند، اطلاعات دقیق را ثبت می‌کنند و از همین نقطه کار تیم نیک بوم شروع می‌شود.

مشاوران نیک بوم قبل از هر چیز شروع می‌کنند به عکاسی تمام‌نما (۳۶۰ درجه) از ملک و بعد تمام اطلاعات و ویژگی‌های ظاهری آن را یادداشت می‌کنند. حالا مشتری می‌تواند با اطلاعات و آگاهی کامل ملک را برانداز کند و احتمال خرید از همیشه بیشتر ‌می‌شود.

اگر هم دنبال خرید یا رهن و اجاره هستید، مثل قبل فقط لازم است درخواست‌تان را در سایت ثبت کنید. تیم نیک بوم با توجه به موارد موردنظر شما و همچنین بودجه‌ای که در اختیار دارید، بهترین خانه را پیدا خواهد کرد. نیک بوم به‌دنبال این است که خرید و فروش خانه را از آن شکل زمخت و حوصله‌سربر دربیاورد و هیجان‌انگیزترش کند. فکر اصلی نیک بوم توانمندسازی هرچه بیشتر مالک و مشتری‌ست؛ در این شرایط تمام مشکلات حل می‌شود و تجربه‌ای شگفت‌انگیز و دوست‌داشتنی برای هر دو طرف معامله خلق می‌کند. نیک بوم ضمنا تمام این خدمات را بدون هیچ هزینه‌ای و رایگان انجام می‌دهد.

سامانه هوشمند نیک بوم روش‌های سنتی خریدوفروش خانه را کاملا حذف کرده و از طرفی کم‌وکسری‌های سایت‌های جست‌وجوی آنلاین را هم برطرف کرده است. وقتی مشتری وارد سایت می‌شود و خانه‌ای را انتخاب می‌کند، از تمام اطلاعات آن آگاه می‌شود و تجربه خوبی از خریدوفروش آنلاین خانه در خاطرش ثبت می‌شود.

با نیک بوم بدون اینکه نیازی باشد راه زیادی بروید، از همان نقطه‌ای که نشسته‌اید، با گوشی هوشمند یا رایانه شخصی‌تان می‌توانید ملک موردنظرتان را بررسی کنید.

پس همین حالا دست به کار شوید و با پر کردن فرم و ثبت اطلاعات، علاوه بر جلو افتادن کارهایتان، یک میلیون تومان هم اعتبار بگیرید.